Prosím čekejte...
  •  
  •  
  •  

Tradice Slovácka, o.p.s. Blatnička

Pokračovatel tradice krojů a lidových řemesel

dosud živé součásti dnešního života


Více informací Inter­netový obchod Kontak­tujte nás


 
 

Aktuální informace

18. 3. 2015 21:35

TYP NA DÁREK PRO VAŠE BLÍZKÉ - DÁRKOVÝ POUKAZ

TYP NA DÁREK – DÁRKOVÝ POUKAZ pro Vaše milované na cokoli z naší široké nabídky. Možno využít na pořízení krojové součásti, dárkového či užitkového zboží s tradičními lidovými prvky, na křtící peřinky pro miminka dle Vašeho přání. Poukázky v hodnotě 500,– nebo 1000,– Kč je možné zakoupit na stránkách v e-shopu: http://tradiceslovacka-eshop.cz/index.php

Vytvořil: Tradice Slovácka, o.p.s.

18. 3. 2015 21:28

VÝSTAVA HISTORICKÝCH ŠICÍCH STROJŮ JIŽ BRZY KONČÍ...

Vážení návštěvníci, máte poslední možnost shlédnout ve výstavních prostorách naší společnosti v Blatničce nádhernou výstavu historických šicích strojů – unikátní sbírka p. Anny Chovánkové z Vlčnova…Výstava končí v pondělí 23.3. 2015.

Vytvořil: Tradice Slovácka, o.p.s.

18. 3. 2015 21:22

POZVÁNÍ NA KROJOVÝ BAZAR

Srdečně zveme na KROJOVÝ BAZAR pro veřejnost, který proběhne v sobotu 18. dubna 2015 od 9 h do 12 hodin v prostorách naší společnosti v Blatničce. Přijďte si PRODAT, NAKOUPIT či VYMĚNIT nepotřebné krojové součásti jako beranice, klobúky, lajble, kordulky, šátky, šatky, vlňáky, dětské kroje a další …nebo jen strávit příjemné chvíle v příjemném prostředí. Součástí akce bude i malý DOPROVODNÝ PROGRAM: ukázky lidových řemesel, tvůrčí dílnička pro děti i dospělé, dětský koutek pro nejmenší. Zájemci z řad prodejců se mohou přihlásit do pátku 17.4.2015 na emaily: tradice.slovacka.blatnicka@seznam.cz nebo info@tradiceslovacka.cz, ale také telefonicky: 608 617 964. TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU! Bc. Jarmila Sládková, Tradice Slovácka, o.p.s.

Vytvořil: Tradice Slovácka, o.p.s.

18. 2. 2015 14:00

NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY A E-SHOP

Vítejte na nových webových stránkách společnosti Tradice Slovácka, o.p.s. Blatnička. Připravili jsme pro Vás také zbrusu nový e-shop, na kterém najdete to co právě k lidovému kroji potřebujete.

Vytvořil: Tradice Slovácka, o.p.s.

19. 1. 2015 16:26

NOVINKA - SRDCOVÉ TKANIČKY K HORŇÁCKÉMU ŽENSKÉMU KROJI

Nabízíme Vám repliku tradičních srdcových tkaniček dle tradičního vzoru (v rámci možností nabízeného materiálu na trhu) k horňáckému ženskému či dívčímu kroji, které se vážou na červenou či modrou fěrtůšku! Náš unikátní výrobek! Jinde nelze sehnat. Barevný základ – režný se zeleným, červeným okrajem nebo čistým okrajem, možno vytvořit dle Vašeho přání. Můžete se zastavit osobně v Blatničce nebo využít kontakty zde na fb nebo se na nás obrátit prostřednictvím emailů či telefonů na našich nových webových stránkách www.tradiceslovacka.cz …vyšívací stroj je připraven, termín dodání cca do 1 týdne! Cena je 285,– Kč za 1m, šíře 5cm. Ilustrační foto:

Vytvořil: Tradice Slovácka, o.p.s.

14. 1. 2015 11:56

KROJOVÉ PLESY

Plesová sezóna začala a s tím spojené i krásné tradiční krojové plesy a taneční zábavy…Pokud se chystáte na některou z krojových zábav a kroj Vám nesedí nebo je nutno jej vyprat, nažehlit apod…neváhejte a přijďte k nám, rádi Vám s údržbou pomůžeme, poradíme vhodnou variantu Vašeho kroje k Vaší spokojenosti…zde je několik tipů na Krojové plesování na Moravě: 17. 1. Krojový ples Boršice u Blatnice 17. 1. Krojový ples Boršice u Buchlovic 17. 1. Krojový ples Popovice 17. 1. Krojový ples Boršice u Buchlovic 17. 1. Krojový ples Popovice 24. 1. Krojový ples Blatnice pod Sv. Antonínkem 24. 1. Krojový ples Včelary ve spolupráci s obcí Bílovice 24. 1. Krojový ples Nedachlebice 31. 1. Krojový ples Stará Břeclav 31. 1. Krojový ples Strání 31. 1. Krojový ples Vlčnov 7. 2. Krojový ples Mikulčice 7. 2. Javornický krojový ples – jediný krojový ples na Horňácku 14. 2. Krojový ples Hodonín – pořádá Slovácký krůžek 14. 2. Krojový ples Hrušky

Vytvořil: Tradice Slovácka, o.p.s.