Prosím čekejte...
  •  
  •  
  •  

Tradice Slovácka, o.p.s. Blatnička

Pokračovatel tradice krojů a lidových řemesel

dosud živé součásti dnešního života


Více informací Inter­netový obchod Kontak­tujte nás


 
 

Aktuální informace

15. 4. 2015 15:46

KROJOVÝ BAZAR JIŽ TUTO SOBOTU!

Přijďte k nám do společnosti v Blatničce…jako prodejci nebo nakupující nebo jen tak strávit příjemné chvíle, projít si naše krásné výstavní prostory…a vemte s sebou i děti, mohou si něco vytvořit v dílničkách nebo pohrát v dětském koutku…i to je součástí sobotního dopoledne 18. dubna. Začínáme v 9 hodin! Všichni jste srdečně zváni!

Vytvořil: Tradice Slovácka, o.p.s.

18. 3. 2015 21:35

TYP NA DÁREK PRO VAŠE BLÍZKÉ - DÁRKOVÝ POUKAZ

TYP NA DÁREK – DÁRKOVÝ POUKAZ pro Vaše milované na cokoli z naší široké nabídky. Možno využít na pořízení krojové součásti, dárkového či užitkového zboží s tradičními lidovými prvky, na křtící peřinky pro miminka dle Vašeho přání. Poukázky v hodnotě 500,– nebo 1000,– Kč je možné zakoupit na stránkách v e-shopu: http://tradiceslovacka-eshop.cz/index.php

Vytvořil: Tradice Slovácka, o.p.s.

18. 3. 2015 21:28

VÝSTAVA HISTORICKÝCH ŠICÍCH STROJŮ JIŽ BRZY KONČÍ...

Vážení návštěvníci, máte poslední možnost shlédnout ve výstavních prostorách naší společnosti v Blatničce nádhernou výstavu historických šicích strojů – unikátní sbírka p. Anny Chovánkové z Vlčnova…Výstava končí v pondělí 23.3. 2015.

Vytvořil: Tradice Slovácka, o.p.s.

18. 3. 2015 21:22

POZVÁNÍ NA KROJOVÝ BAZAR

Srdečně zveme na KROJOVÝ BAZAR pro veřejnost, který proběhne v sobotu 18. dubna 2015 od 9 h do 12 hodin v prostorách naší společnosti v Blatničce. Přijďte si PRODAT, NAKOUPIT či VYMĚNIT nepotřebné krojové součásti jako beranice, klobúky, lajble, kordulky, šátky, šatky, vlňáky, dětské kroje a další …nebo jen strávit příjemné chvíle v příjemném prostředí. Součástí akce bude i malý DOPROVODNÝ PROGRAM: ukázky lidových řemesel, tvůrčí dílnička pro děti i dospělé, dětský koutek pro nejmenší. Zájemci z řad prodejců se mohou přihlásit do pátku 17.4.2015 na emaily: tradice.slovacka.blatnicka@seznam.cz nebo info@tradiceslovacka.cz, ale také telefonicky: 608 617 964. TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU! Bc. Jarmila Sládková, Tradice Slovácka, o.p.s.

Vytvořil: Tradice Slovácka, o.p.s.

18. 2. 2015 14:00

NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY A E-SHOP

Vítejte na nových webových stránkách společnosti Tradice Slovácka, o.p.s. Blatnička. Připravili jsme pro Vás také zbrusu nový e-shop, na kterém najdete to co právě k lidovému kroji potřebujete.

Vytvořil: Tradice Slovácka, o.p.s.

19. 1. 2015 16:26

NOVINKA - SRDCOVÉ TKANIČKY K HORŇÁCKÉMU ŽENSKÉMU KROJI

Nabízíme Vám repliku tradičních srdcových tkaniček dle tradičního vzoru (v rámci možností nabízeného materiálu na trhu) k horňáckému ženskému či dívčímu kroji, které se vážou na červenou či modrou fěrtůšku! Náš unikátní výrobek! Jinde nelze sehnat. Barevný základ – režný se zeleným, červeným okrajem nebo čistým okrajem, možno vytvořit dle Vašeho přání. Můžete se zastavit osobně v Blatničce nebo využít kontakty zde na fb nebo se na nás obrátit prostřednictvím emailů či telefonů na našich nových webových stránkách www.tradiceslovacka.cz …vyšívací stroj je připraven, termín dodání cca do 1 týdne! Cena je 285,– Kč za 1m, šíře 5cm. Ilustrační foto:

Vytvořil: Tradice Slovácka, o.p.s.