Prosím čekejte...
  •  
  •  
  •  

Tradice Slovácka, o.p.s. Blatnička

Pokračovatel tradice krojů a lidových řemesel

dosud živé součásti dnešního života


Více informací Inter­netový obchod Kontak­tujte nás


 
 

Aktuální informace

13. 10. 2015 21:01

III. KROJOVÝ BAZAR již tuto SOBOTU 17.10. 2015!

Zveme Vás opět k nám do společnosti do Blatničky! Přijďte si prodat, koupit či vyměnit kroje či krojové součásti nebo jen zkušenosti v oblasti tradičního lidového odívání, nebo třeba najít inspiraci pro svůj šatník…Čeká na Vás také menší doprovodný program, pletení z pedigu, řezbář, šperky s lidovými motivy, dětský koutek…Těšíme se na Vás!

Vytvořil: Tradice Slovácka, o.p.s.

4. 6. 2015 11:02

POZVÁNKA NA MÓDNÍ PŘEHLÍDKU

Obec Blatnička ve spoluprácní s oděvní výtvarnicí Zdeňkou Kuřitkovou Vás srdečně zve na „Módní přehlídku letní kolekce“, která se koná v sobotu 6.června v 18.30 hodin ve výstavních prostorách společnosti Tradice Slovácka, o.p.s. v Blatničce. Na výrobních je velký podíl ruční práce – batika, háčková, ruční i strojové vyšívání apod…Během večera výtvarnice poradí zvláště plnoštíhlým ženám s oblékáním. Těšíme se na Vás!

Vytvořil: Tradice Slovácka, o.p.s.

Přílohy k oznámení
Pozvánka MÓDNÍ PŘEHLÍDKA.pdf 281.05 kB Stáhnout
12. 5. 2015 9:43

PODĚKOVÁNÍ A POZVÁNÍ NA DALŠÍ KROJOVÝ BAZAR

Velké díky patří všem, co navštívili náš druhý Krojový bazar v Tradicích Slovácka v Blatničce v sobotu 18.4.2015. Sešla se nás více než stovka zájemců o zachování tradičního lidového oděvu, jak z řad prodejců, tak i z řad nakupujících, folklorních nadšenců, sběratelů i aktivních folkloristů ze souborů, muzik, apod… Dali jste nám další vítr do plachet, proto již třetí Krojový bazar pro Vás chystáme ještě letos v ŘÍJNU! Těšíme se na Vás!

Vytvořil: Tradice Slovácka, o.p.s.

12. 5. 2015 9:37

NOVÉ DÁRKOVÉ POUKAZY!

Nabízíme pro naše zákazníky nové dárkové poukazy v hodnotě 300,–, 500,– a 1000,– Kč. Možnost využít poukaz na cokoli – pořízení krojových součástí, údržbu starších krojových součástí, na koupi dárkových a bytových předmětů s tradičními výšivkami či lidovými prvky, z tradičních materiálů dle naší nabídky.

Vytvořil: Tradice Slovácka, o.p.s.

15. 4. 2015 15:46

KROJOVÝ BAZAR JIŽ TUTO SOBOTU!

Přijďte k nám do společnosti v Blatničce…jako prodejci nebo nakupující nebo jen tak strávit příjemné chvíle, projít si naše krásné výstavní prostory…a vemte s sebou i děti, mohou si něco vytvořit v dílničkách nebo pohrát v dětském koutku…i to je součástí sobotního dopoledne 18. dubna. Začínáme v 9 hodin! Všichni jste srdečně zváni!

Vytvořil: Tradice Slovácka, o.p.s.

18. 3. 2015 21:35

TYP NA DÁREK PRO VAŠE BLÍZKÉ - DÁRKOVÝ POUKAZ

TYP NA DÁREK – DÁRKOVÝ POUKAZ pro Vaše milované na cokoli z naší široké nabídky. Možno využít na pořízení krojové součásti, dárkového či užitkového zboží s tradičními lidovými prvky, na křtící peřinky pro miminka dle Vašeho přání. Poukázky v hodnotě 500,– nebo 1000,– Kč je možné zakoupit na stránkách v e-shopu: http://tradiceslovacka-eshop.cz/index.php

Vytvořil: Tradice Slovácka, o.p.s.