Prosím čekejte...
  •  
  •  
  •  

Tradice Slovácka, o.p.s. Blatnička

Pokračovatel tradice krojů a lidových řemesel

dosud živé součásti dnešního života


Více informací Inter­netový obchod Kontak­tujte nás


 
 

Aktuální informace

8. 11. 2016 8:36

Vánoční doplňky

Přijďte si vybrat vyšívané dekorace na Váš stůl.V nabídce máme ubrusy, štoly, prostírky.Těšíme se na Vaši návštěvu v prodejně V Uherském Hradišti a v Blatničce.

Vytvořil: Tradice Slovácka, o.p.s.

21. 9. 2016 13:16

PODZIMNÍ KROJOVÝ BAZAR

Tradice Slovácka, o.p.s. a Obec Blatnička Vás srdečně zvou na KROJOVÝ BAZAR pro veřejnost, který se koná v sobotu 15. října od 9 do 12 hodin. Přijďte si PRODAT, NAKOUPIT či VYMĚNIT nepotřebné krojové součásti jako beranice, klobúky, lajble, kordulky, šátky, šatky, vlňáky, dětské kroje a další …nebo jen strávit příjemné chvíle v příjemném prostředí. Součástí akce bude i malý doprovodný program: ukázky lidových řemesel, tvůrčí dílnička pro děti i dospělé, dětský koutek pro nejmenší. Zájemci z řad prodejců se mohou přihlásit na email tradice.slovacka.blatnicka@seznam.cz nebo i na telefonu 608 617 964. TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU! Bc. Jarmila Sládková, za tým společnosti Tradice Slovácka, o.p.s.

Vytvořil: Tradice Slovácka, o.p.s.

30. 6. 2016 13:09

Nové vzory vyšívaných triček

Vážení zákazníci a zákaznice. V oddělění oděvů vám nabízíme nové vzory vyšívaných triček, jak dámských, tak pánských. Nakoupit můžete v našich prodejnách nebo v e-shopu.

Vytvořil: Tradice Slovácka, o.p.s.

9. 6. 2016 6:03

Kosení se blíží

Vážení zákazníci.V nabídce máme haleny a třaslavice vhodné na kosení luk. Můžete si vybrat v Blatničce nebo v Uherském Hradišti.

Vytvořil: Tradice Slovácka, o.p.s.

3. 5. 2016 13:06

Módní přehlídka

V sobotu proběhla ve výstavních prostorách v Tradicích Slovácka o.p.s. přehlídka modelů inspirovaných folklorními motivy.Vše je prodejné.Rádi Vás uvítáme a nabídneme modely na provozovně v Blatničce.Více fotek na www.fotopn.cz

Vytvořil: Tradice Slovácka, o.p.s.

26. 4. 2016 14:12

MÓDNÍ PŘEHLÍDKA U NÁS JIŽ TUTO SOBOTU!

Srdečně zveme na módní přehlídku naší nové kolekce modelů inspirovaných folklorními motivy…Začátek v 15 hodin, těšíme se na Vás!

Vytvořil: Tradice Slovácka, o.p.s.