Prosím čekejte...
  •  
  •  
  •  

Tradice Slovácka, o.p.s. Blatnička

Pokračovatel tradice krojů a lidových řemesel

dosud živé součásti dnešního života


Více informací Inter­netový obchod Kontak­tujte nás


 
 

Aktuální informace

12. 5. 2015 9:43

PODĚKOVÁNÍ A POZVÁNÍ NA DALŠÍ KROJOVÝ BAZAR

Velké díky patří všem, co navštívili náš druhý Krojový bazar v Tradicích Slovácka v Blatničce v sobotu 18.4.2015. Sešla se nás více než stovka zájemců o zachování tradičního lidového oděvu, jak z řad prodejců, tak i z řad nakupujících, folklorních nadšenců, sběratelů i aktivních folkloristů ze souborů, muzik, apod… Dali jste nám další vítr do plachet, proto již třetí Krojový bazar pro Vás chystáme ještě letos v ŘÍJNU! Těšíme se na Vás!

Vytvořil: Tradice Slovácka, o.p.s.

12. 5. 2015 9:37

NOVÉ DÁRKOVÉ POUKAZY!

Nabízíme pro naše zákazníky nové dárkové poukazy v hodnotě 300,–, 500,– a 1000,– Kč. Možnost využít poukaz na cokoli – pořízení krojových součástí, údržbu starších krojových součástí, na koupi dárkových a bytových předmětů s tradičními výšivkami či lidovými prvky, z tradičních materiálů dle naší nabídky.

Vytvořil: Tradice Slovácka, o.p.s.

15. 4. 2015 15:46

KROJOVÝ BAZAR JIŽ TUTO SOBOTU!

Přijďte k nám do společnosti v Blatničce…jako prodejci nebo nakupující nebo jen tak strávit příjemné chvíle, projít si naše krásné výstavní prostory…a vemte s sebou i děti, mohou si něco vytvořit v dílničkách nebo pohrát v dětském koutku…i to je součástí sobotního dopoledne 18. dubna. Začínáme v 9 hodin! Všichni jste srdečně zváni!

Vytvořil: Tradice Slovácka, o.p.s.

18. 3. 2015 21:35

TYP NA DÁREK PRO VAŠE BLÍZKÉ - DÁRKOVÝ POUKAZ

TYP NA DÁREK – DÁRKOVÝ POUKAZ pro Vaše milované na cokoli z naší široké nabídky. Možno využít na pořízení krojové součásti, dárkového či užitkového zboží s tradičními lidovými prvky, na křtící peřinky pro miminka dle Vašeho přání. Poukázky v hodnotě 500,– nebo 1000,– Kč je možné zakoupit na stránkách v e-shopu: http://tradiceslovacka-eshop.cz/index.php

Vytvořil: Tradice Slovácka, o.p.s.

18. 3. 2015 21:28

VÝSTAVA HISTORICKÝCH ŠICÍCH STROJŮ JIŽ BRZY KONČÍ...

Vážení návštěvníci, máte poslední možnost shlédnout ve výstavních prostorách naší společnosti v Blatničce nádhernou výstavu historických šicích strojů – unikátní sbírka p. Anny Chovánkové z Vlčnova…Výstava končí v pondělí 23.3. 2015.

Vytvořil: Tradice Slovácka, o.p.s.

18. 3. 2015 21:22

POZVÁNÍ NA KROJOVÝ BAZAR

Srdečně zveme na KROJOVÝ BAZAR pro veřejnost, který proběhne v sobotu 18. dubna 2015 od 9 h do 12 hodin v prostorách naší společnosti v Blatničce. Přijďte si PRODAT, NAKOUPIT či VYMĚNIT nepotřebné krojové součásti jako beranice, klobúky, lajble, kordulky, šátky, šatky, vlňáky, dětské kroje a další …nebo jen strávit příjemné chvíle v příjemném prostředí. Součástí akce bude i malý DOPROVODNÝ PROGRAM: ukázky lidových řemesel, tvůrčí dílnička pro děti i dospělé, dětský koutek pro nejmenší. Zájemci z řad prodejců se mohou přihlásit do pátku 17.4.2015 na emaily: tradice.slovacka.blatnicka@seznam.cz nebo info@tradiceslovacka.cz, ale také telefonicky: 608 617 964. TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU! Bc. Jarmila Sládková, Tradice Slovácka, o.p.s.

Vytvořil: Tradice Slovácka, o.p.s.