Prosím čekejte...
  •  
  •  
  •  

Tradice Slovácka, o.p.s. Blatnička

Pokračovatel tradice krojů a lidových řemesel

dosud živé součásti dnešního života


Více informací Inter­netový obchod Kontak­tujte nás


 
 

Aktuální informace

30. 11. 2015 12:44

ZAČAL ADVENT...

Přejeme Vám krásný advent plný klidu, pohody a radosti z očekávání…Užijte si tento vzácný čas, který si můžete zpříjemnit i návštěvou u nás v krojové šicí dílně v Blatničce…Jste srdečně vítáni.

Vytvořil: Tradice Slovácka, o.p.s.

20. 11. 2015 12:02

NABÍDKA PRO VÁS - NOVÉ VÁNOČNÍ TEXTILIE

NOVINKA! Nabízíme Vám VÁNOČNÍ TEXTILIE jako jsou prostírky a ubrusy s novými dekory – strojová výšivka střítbrnou nebo zlatou nití. Tyto jemné vánoční textilie budou krásným základem na Váš slavnostní štědrovečerní stůl. Výrobky najdete v našem obchůdku v Uherském Hradišti i na prodejně přímo v krojové šicí dílně v Blatničce! Přijďte, těšíme se na Vás!

Vytvořil: Tradice Slovácka, o.p.s.

13. 10. 2015 21:01

III. KROJOVÝ BAZAR již tuto SOBOTU 17.10. 2015!

Zveme Vás opět k nám do společnosti do Blatničky! Přijďte si prodat, koupit či vyměnit kroje či krojové součásti nebo jen zkušenosti v oblasti tradičního lidového odívání, nebo třeba najít inspiraci pro svůj šatník…Čeká na Vás také menší doprovodný program, pletení z pedigu, řezbář, šperky s lidovými motivy, dětský koutek…Těšíme se na Vás!

Vytvořil: Tradice Slovácka, o.p.s.

4. 6. 2015 11:02

POZVÁNKA NA MÓDNÍ PŘEHLÍDKU

Obec Blatnička ve spoluprácní s oděvní výtvarnicí Zdeňkou Kuřitkovou Vás srdečně zve na „Módní přehlídku letní kolekce“, která se koná v sobotu 6.června v 18.30 hodin ve výstavních prostorách společnosti Tradice Slovácka, o.p.s. v Blatničce. Na výrobních je velký podíl ruční práce – batika, háčková, ruční i strojové vyšívání apod…Během večera výtvarnice poradí zvláště plnoštíhlým ženám s oblékáním. Těšíme se na Vás!

Vytvořil: Tradice Slovácka, o.p.s.

Přílohy k oznámení
Pozvánka MÓDNÍ PŘEHLÍDKA.pdf 281.05 kB Stáhnout
12. 5. 2015 9:43

PODĚKOVÁNÍ A POZVÁNÍ NA DALŠÍ KROJOVÝ BAZAR

Velké díky patří všem, co navštívili náš druhý Krojový bazar v Tradicích Slovácka v Blatničce v sobotu 18.4.2015. Sešla se nás více než stovka zájemců o zachování tradičního lidového oděvu, jak z řad prodejců, tak i z řad nakupujících, folklorních nadšenců, sběratelů i aktivních folkloristů ze souborů, muzik, apod… Dali jste nám další vítr do plachet, proto již třetí Krojový bazar pro Vás chystáme ještě letos v ŘÍJNU! Těšíme se na Vás!

Vytvořil: Tradice Slovácka, o.p.s.

12. 5. 2015 9:37

NOVÉ DÁRKOVÉ POUKAZY!

Nabízíme pro naše zákazníky nové dárkové poukazy v hodnotě 300,–, 500,– a 1000,– Kč. Možnost využít poukaz na cokoli – pořízení krojových součástí, údržbu starších krojových součástí, na koupi dárkových a bytových předmětů s tradičními výšivkami či lidovými prvky, z tradičních materiálů dle naší nabídky.

Vytvořil: Tradice Slovácka, o.p.s.